Ecke links Ecke rechts
Header Pic   Header Pic
Header Pic  Pfeil Header Pic
Header Pic
Start
O szkole
Zainteresowania i uzdolnienia
Kalendarz 2018/2019
Oferta edukacyjna
Dyrektor informuje
Rekrutacja 2019/2020
Mapa Strony
Wywiadówki
Reforma
Dzwonki
Kontakt
Szukaj
Linki
Innowacje pedagogiczne
Rada Rodziców
Przetargi

KOSiR zaprasza harmonogram zajęć WORD PDF Drukuj Email
Wpisał: K.Stobnicki   
04.09.2019.
logo_kosir_strona

KOSIR ZAPRASZA
harmonogram zajęć WORD

 

               logo_kosir_strona
Kobierzycki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza dzieci, młodzież i rodziców do udziału w zajęciach


 

Podane terminy oraz lokalizacja zajęć może ulec zmianie.

 

LP

Zajęcia

Sala

Termin

Osoba prowadząca

SEKCJE PIŁKI NOŻNEJ

KOBIERZYCE

1.

Sekcja KOSiR Kobierzyce kat. „Skrzat”

Stadion/Hala sportowy w Kobierzycach

Wtorek, Piątek 16:30 – 18:00

Wojciech Kukuś

2.

Sekcja KOSiR Kobierzyce kat. „Żak”

Stadion/Hala sportowy w Kobierzycach

Wtorek, Piątek 16:30 – 18:00

Tomasz Legodziński

3.

Sekcja KOSiR Kobierzyce kat. „Orlik”

Stadion/Hala sportowy w Kobierzycach

Wtorek, Piątek 16:30 – 18:00

Radosław Pluta

4.

Sekcja KOSiR Kobierzyce kat. „Młodzik, Trampkarz”

Stadion/Hala sportowy w Kobierzycach

Wtorek, Piątek 16:30 – 18:00

Piotr Marek

5.

Treningi bramkarskie

Stadion/Hala sportowy w Kobierzycach

Wtorek, Piątek 16:30 – 18:00

 

Maciej Zdrojewski

KOBIERZYCE AKADEMIA

6.

Akademia Piłkarska Gminy Kobierzyce kat. „Żak”

Stadion/Hala sportowy w Kobierzycach

Poniedziałek, Środa 16:30 – 18:00

Cyprian Łoposzko, Wojciech Kukuś

7.

Akademia Piłkarska Gminy Kobierzyce kat. „Orlik”

Stadion/Hala sportowy w Kobierzycach

Poniedziałek, Środa 16:30 – 18:00

Piotr Marek, Sebastian Słobodzian

JASZOWICE

8.

Sekcja KOSiR Jaszowice kat. „Młodzik”

Stadion/Sala sportowy w Jaszowicach

Wtorek, Czwartek 17:30 – 19:00

Krzysztof Lizak

9.

Treningi bramkarskie

Stadion/Sala sportowy w Jaszowicach

Czwartek 17:30 – 19:00

Maciej Zdrojewski

BIELANY WROCŁAWSKIE

10.

Sekcja KOSiR Bielany Wrocławskie kat. „Skrzat 2014”

 

 

„Skrzat 2013”

Boisko/Sala  w Bielanach Wrocławskich

Poniedziałek 17:30 – 18:30

Czwartek 17:30 – 18:30

 

Poniedziałek 18:30 – 19:30

Czwartek 18:30 – 19:30

Waldemar Bernecki

11.

Sekcja KOSiR Bielany Wrocławskie kat. „Żak”

Boisko/Sala w Bielanach Wrocławskich

Środa 18:00 – 19:30

Piątek 18:30 – 20:00

Waldemar Bernecki

12.

Sekcja KOSiR Bielany Wrocławskie kat. „Orlik”

Boisko/Sala w Bielanach Wrocławskich

Wtorek 17:30 – 19:00

Piątek 17:00 – 18:30

Waldemar Bernecki

13.

Sekcja KOSiR Bielany Wrocławskie kat. „Młodzik”

Boisko/Sala w Bielanach Wrocławskich

Wtorek 16:30  – 18:00

Czwartek 16:30 – 18:00

Jakub Pięta

14.

Treningi bramkarskie

Boisko/Sala w Bielanach Wrocławskich

Piątek 19:00 – 20:30

Maciej Zdrojewski

SEKCJA KOSZYKÓWKI BASKET

15.

Sekcja Basket KOSiR Kobierzyce „basketmnia”

Sala w szkole w Kobierzycach

Wtorek 15:00 – 16:30, Czwartek 16:00 – 17:30

Karol Jaśko

16.

Sekcja Basket KOSiR Kobierzyce „mini koszykówka”

Sala w szkole w Kobierzycach/Hala Sportowa

Poniedziałek 16:30 – 18:00

Środa 15:00 – 16:30, Piątek 15:00 – 16:30

Karol Jaśko

17.

Sekcja Basket KOSiR Kobierzyce „młodzik”

Sala w szkole w Kobierzycach

Środa 16:30 – 18:00, Czwartek 17:30 – 19:00, Piątek 16:30 – 18:00

Karol Jaśko

18.

Sekcja Basket KOSiR Kobierzyce „dorośli”

Sala w szkole w Kobierzycach

Piątek 18:00 – 19:30

Karol Jaśko

SEKCJA PIŁKI RĘCZNEJ

KOBIERZYCE

19.

Sekcja KOSiR piłka ręczna (dziewczynki młodsze)

Hala sportowa

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek 15:00 – 16:30

Martyna Michalak

20.

Sekcja KOSiR piłka ręczna (dziewczynki starsze)

Hala sportowa

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek 15:00 – 16:30

Beata Skalska

SEKCJA KARATE

KOBIERZYCE

21.

Sekcja KOSiR karate Kobierzyce (dzieci 4 – 8 lat)

Sala lustrzana

Poniedziałek, środa 16:00 – 17:00

Dariusz Kwiecień

22.

Sekcja KOSiR karate Kobierzyce (grupa poczatkująca)

Sala lustrzana

Poniedziałek, środa 17:00 – 18:00

Dariusz Kwiecień

23.

Sekcja KOSiR karate Kobierzyce (grupa zaawansowana)

Sala lustrzana

Poniedziałek, środa 18:00 – 19:30

Dariusz Kwiecień

24.

Sekcja KOSiR karate Kobierzyce (grupa dorośli)

Sala lustrzana

Poniedziałek, środa 19:30 – 21:00, piątek 20:00 – 21:30

Dariusz Kwiecień

25.

Sekcja KOSiR karate (grupa zawodnicza)

Sala lustrzana

Piątek 18:30 – 20:00

Dariusz Kwiecień

26.

Sekcja KOSiR karate (trening kata)

Sala lustrzana

Wtorek 16:00 – 17:00

 

Dariusz Kwiecień

BIELANY WROCŁAWSKIE

27.

Sekcja KOSiR karate Bielany Wrocławskie (przedszkolaki)

Obiekt wielofunkcyjny

Wtorek 17:00– 18:00 , czwartek 17:00 – 18:00

Igor Lamot

28.

Sekcja KOSiR karate Bielany Wrocławskie (grupa dzieci szkolne )

Obiekt wielofunkcyjny

Wtorek 18:00 – 19:00 , Czwartek 18:00 – 19:00

Igor Lamot

29.

Sekcja KOSiR karate Bielany Wrocławskie (dorośli )

Obiekt wielofunkcyjny

Wtorek 19:00– 20:30, Czwartek 19:00 – 20:30

Igor Lamot

WYSOKA

30.

Sekcja KOSiR Wysoka (dzieci)

Mała sala w szkole w Wysokiej

Wtorek 17:00 – 18:30

Czwartek 17:00 – 18:30

początek zajęć od 17.09.2019

Marcin Pronobis/Jacek Lamot

CROSSFIT KOBIERZYCE

31.

Sekcja crosffit

Sala lustrzana

Wtorek 19:30 – 21:00, Czwartek 19:30 – 21:00

Dariusz Kwiecień

SEKCJA BOKSERSKA

32.

Sekcja KOSiR Boks grupa początkująca

Tyniec Mały

Poniedziałek 17:30 – 19:00, Środa 17:30 – 19:00, Piątek 17:30 – 19:00

Andrzej Czerwiński

33.

Sekcja KOSiR Boks grupa zaawansowana, zawodnicza

Tyniec Mały

Poniedziałek 19:00 – 20:30, Środa 19:00 – 20:30, Piątek 19:00 – 20:30

Andrzej Czerwiński

SEKCJA NORDIC WALKING

KOBIERZYCE

34.

Sekcja KOSiR Nordic Walking

Hol wejściowy hala sportowa

Poniedziałek 17:30 – 19:00 Piątek 17:00 – 18:30

Dariusz Kwiecień, Monika Romanów

BIELANY WROCŁAWSKIE

35.

Sekcja KOSiR Nordic Walking

Zbiórka – parking przy kościele

Czwartek 17:00 – 18:30

Dariusz Kwiecień

SEKCJA PILATES , AEROBIK

KOBIERZYCE

36.

Pilates, aerobik

Sala lustrzana

Wtorek 17:00 – 18:00, 18:00 – 19:00, Czwartek  17:00 – 18:00, 18:00 – 19:00

Małgorzata Tomaszczyk

WYSOKA

37.

Pilates, aerobik

Sala w szkole

Wtorek 19:00 – 20:00, 20:00 – 21:00, Czwartek  19:00 – 20:00, 20:00 – 21:00  początek zajęć od 17.09.2019

Małgorzata

Tomaszczyk

BIELANY WROCŁAWSKIE

38.

Pilates, aerobik

Obiekt wielofunkcyjny

Poniedziałek 18:00 – 19:00, 19:00 – 20:00, Środa 18:00 – 19:00, 19:00 – 20:00

Małgorzata Tomaszczyk

TYNIEC MAŁY

39.

Pilates, aerobik

Tyniec Mały

Wtorek 20:00 – 21:00, 21:00 – 22:00, Czwartek 20:00 – 21:00, 21:00 – 22:00

Małgorzata Tomaszczyk

 

 

 

SEKCJA GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA

40.

Gimnastyka artystyczna

Duża sala w szkole w Wysokiej

Wtorek, czwartek 17:00– 18:30

początek zajęć od 17.09.2019

Magnifica

SEKCJA SZACHY

BIELANY WROCŁAWSKIE

41.

Sekcja szachowa

Szkoła w Bielanach Wrocławskich

Wtorek 12:55 – 13:40 klasy 1-3 grupa początkująca, 13:50 – 14:35 klasy 1 – 3 grupa zaawansowana, 14:45 – 15:30 klasy 4 – 8,

Środa 13:00 – 13:45 zerówki,

17:30 – 19:00 grupa sportowa

Rafał Siwik

TYNIEC MAŁY

42.

Sekcja szachowa

Szkoła w Tyńcu Małym

Czwartek 14:45 – 15:30 grupa początkująca, 15:30 – 16:15 grupa zaawansowana, 16:15 – 17:00 grupa zaawansowana

Rafał Siwik

SEKCJA YOGA

TYNIEC MAŁY

43.

Sekcja yoga

Szkoła w Tyńcu Małym

Poniedziałek 19:00 – 20:30 Środa 19:15 – 20:45

Krystyna Burska

BIELANY WROCŁAWSKIE

44.

Sekcja yoga

Świetlica SPZK/Obiekt Wielofunkcyjny

Piątek 18:30 – 20:00 (początek zajęć od X. 2019 r.)

Anna Żabińska

SEKCJA FIZJOTERAPIA

45.

Sekcja fizjoterapia

Hala Sportowo Widowiskowa w Kobierzycach

Środa 17:00 – 20:00

Aleksandra Machelska

SEKCJA TENIS STOŁOWY

BIELANY WROCŁAWSKIE

46.

Sekcja tenis stołowy

Świetlica SPZK

Poniedziałek 18:00 – 19:30

(początek zajęć od X.2019)

Andrzej Borkowski

SEKCJA MODELOWANIA SYLWETKI

KOBIERZYCE

47.

Sekcja modelowania sylwetki

Hala Sportowa

Czwartek 16:00 – 17:30

Monika Romanów

WARSZTATY BIEGOWE

BIELANY WROCŁAWSKIE

48.

Warsztaty biegowe

Parking przy kościele

Sobota 9:00 – 11:00

Mateusz Kozłowski

 

 

 


Zmieniony ( 04.09.2019. )
 
następny artykuł »
Header Pic
left unten right unten
© 2019 Zespół Szkolno Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.